22 243 94 23 biuro|stone-group.pl| |biuro|stone-group.pl Oglądane

Opinie

Dodaj opinię

* Pola wymagane
2018-03-01

Polecam usługi firmy Stone-Group. Kompleksowa usługa, nie trzeba martwić się o wszystko po kolei, po momencie złożenia zamówienia tak naprawdę wszystko idzie sprawnie i nasza obecność i kontrola nie jest do niczego potrzebna. Oprócz samego materiału – płytek Chablis, zdecydowaliśmy się także na usługę montażu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, widać że Panowie znają się na rzeczy, bo wszystko poszło szybko i sprawnie. Firma zdecydowanie godna polecenia.

Ocena Jacek W., Warszawa
2018-03-01

„Współpracę z firmą Stone-Group nawiązałem w związku z decyzją o zastosowaniu łupka na pokrycie dachu. Znajomy polecił mi ich usługi, bo sam jest bardzo zadowolony z efektu końcowego. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu zarówno sam materiał jak i firmę. Ekipa wyrobiła się z pracami szybciej niż zakładali, mój dach prezentuje się wyjątkowo, a do tego mam 30 letnią gwarancję na łupek. Oceniając jednak końcowe wykonanie i efekt mam wrażenie, że nie będę jej jednak potrzebował. Polecam.”

Ocena Tomasz K., Świdnica

„Zachęcona zdjęciami realizacji projektów z wykorzystaniem płytek ręcznie formowanych Robinia zdecydowaliśmy się z mężem zastosować je przy wykończeniu naszego nowego mieszkania. Zawsze to oryginalny i ciekawy akcent na tle zazwyczaj malowanych ścian. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, nasz salon nabrał wyjątkowego charakteru, a dzięki miłej i kompetentnej obsłudze w salonie sprzedaży zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów.”

Patrycja M., Warszawa

„Długo zastanawiałem się nad wykorzystaniem paneli kamiennych na cokole domu. Moje wątpliwości budziła głównie cena oraz trwałość materiału. Dużo czasu spędziłem na wizytach w salonie sprzedaży na Kasprzaka, ale dzięki cierpliwości i wiedzy p.Jacka udało mi się podjąć dobrą decyzję. Okazało się, że kosztowo wyjdzie to mniej niż myślałem, a mam teraz w domu coś niepowtarzalnego, co mało tego, że ładnie się prezentuje to jest materiałem trwałym. Jak to kamień. Zdecydowanie polecałbym każdemu zainteresować się tym co Stone-Group ma do zaoferowania.”

Marcin K., Legionowo

Współpracę z firmą Stone-Group podjęłam w zeszłym roku przy okazji remontu mieszkania. Zdecydowałam się na zakup łupka Graffiti, który akurat był w cenie promocyjnej. Sam materiał super, jednak najbardziej bałam się wykonania, ponieważ zamówiłam go razem z montażem. Później okazało się, że moje obawy były absolutnie nieuzasadnione, bo ekipa spisała się świetnie. Szybko, profesjonalnie i wcale nie za drogo, czego też się obawiałam na początku. Polecam ich usługi znajomej pani architekt, więc mam nadzieję, że znajdą się i kolejni zadowoleni z usług firmy Stone-Group”

Wioletta S., Piaseczno

„Całkiem niedawno zainteresował mnie temat płytek ceglanych stosowanych jako elewacja zewnętrzna. Nie mam przekonania do klinkieru, ponieważ jest-jak dla mnie-zbyt często spotykany na fasadach domu. Dlatego ciekawą alternatywą okazały się płytki ceglane ręcznie formowane, imitujące starą cegłę. W salonie na Kaprzaka dzięki dużej ekspozycji mogłem zobaczyć jak to wygląda „na żywo” i dzięki pomocy obsługi sklepu wybrać coś dla siebie. Piękny, trwały i wbrew pozorom cenowo wcale nie tak drogi materiał, będzie mi służył przez lata, a mój dom nie wygląda jak wszystkie inne na osiedlu. Polecam odwiedzić firmę Stone-Group i poszukać tam czegoś dla siebie.”

Łukasz Ś., Warszawa

„W kwietniu zakończyliśmy razem z ekipą budowlaną prace nad dachem mojego nowego domu. Zakres prac obejmował m.in. demontaż więźby, zagęszczenie krokwi, zdjęcie starego pokrycia z blachodachówki, foliowanie, montaż obróbek blacharskich, montaż łupka itd. Na samym początku nie byłem przekonany co do decyzji o skorzystaniu z wykonawstwa oferowanego przez Stone-Group, bo o ile materiał brałem od nich już przy budowie budynku gospodarczego, to sam montaż zleciłem ekipie poleconej mi przez znajomego. Z racji faktu, że nie byłem szczególnie przekonany do końcowego efektu, po obejrzeniu innych realizacji projektów wykonywanych wcześniej przez firmę Stone- Group postanowiłem obdarzyć ich kredytem zaufania i powierzyć wykonanie dachu. Z pełną odpowiedzialnością polecam każdemu, kto się jeszcze waha i zastanawia, ekipę Pana Jacka. Dobrze zainwestowane – na długie lata – pieniądze i duża satysfakcja z wykonanej pracy.”

Robert K., Stare Babice

„Zgłosiłam się do firmy Stone-Group po tym, jak zobaczyłam ciekawy, odmieniony wystrój mojej ulubionej kawiarni,gdzie poszczególne ściany pokryte są czerwoną ceglaną płytką. Po poszukiwaniach w internecie udało mi się znaleźć adres salonu na Kasprzaka i poszłam tam na początku tylko po to, żeby zorientować się w cenach i w proponowanych materiałach. Ogromna ekspozycja zrobiła na mnie duże wrażenie, bo wiadomo nie od dziś, że zdjęcia nie odzwierciedlają efektu tak jak „żywa” wystawa. Dzięki pomocy pracowników, którzy wykazali się olbrzymią cierpliwością przy doradzaniu dość niezdecydowanej klientce ;) wyszłam z salonu z fakturą na zamówione na kominek płytki. Sama realizacja też przebiegła bardzo dobrze, płynnie, wszystko zgodnie z umową. Od momentu zakupu do otrzymania materiału minęły dwa tygodnie, tak więc całość oceniam bardzo dobrze. Przekonałam się do tego, że czasami lepiej zainwestować i wydać trochę większą kwotę, ale za to mieć ten komfort i świadomość tego, że ktoś zrobi wszystko za nas. Polecam.”

Beata D., Wyszków

„Jestem bardzo zadowolony z tego, jak przebiegała moja współpraca z firmą Stone-Group. Podobało mi się szczególnie to, że wszystko udało się załatwić w trakcie jednej wizyty. Złożenie zamówienia na cegły, które wypatrzyliśmy uprzednio z żoną na stronie internetowej salonu, a które chcieliśmy wykorzystać do zbudowania murku pomiędzy kuchnią a salonem, zajęło nam dosłownie parę minut. Okazało się, że na miejscu można zamówić od razu fugę, impregnat, klej i wszystko inne, co było potrzebne do realizacji. Później zostało nam tylko czekać na to, aż nam to ktoś przywiezie do domu i będziemy mogli działać w tym kierunku. Szybko, sprawnie i nie tak drogo jak mogłoby się wydawać. Zdecydowanie polecamy”.

Ewa i Bogdan C.,Wesoła

„Nie pierwszy raz współpracuję z firmą Stone-Group więc mogę z całą pewnością i czystym sumieniem polecić ich usługi. Wcześniej korzystałam z pomocy około roku temu, kiedy dopiero urządzaliśmy wnętrza świeżo wybudowanego domu i potrzebowaliśmy fachowego doradztwa w zakresie kamienia na podłogi oraz pokrycia ścian. Niedawno z kolei zdecydowaliśmy się skorzystać z ładnej pogody i upiększyć nasz ogród ceglaną altanką i obłożeniem płytkami grilla. Niewielkie akcenty totalnie odmieniły całościowy wygląd ogrodu, a z racji faktu, że zdecydowaliśmy się od razu zamówić towar razem z montażem, to nie kosztowało nas to żadnego wysiłku. Ponownie jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu i już wiemy gdzie zgłosić się w przypadku kolejnego – ewentualnego – remontu. Polecam.”

Martyna D., Konstancin